LOADING ...

About

Emisioni i Mbremjes i Kosoves - interaktiv@kohavision.net

Interaktiv - KTV's public posts

Bashkëthemeluesi i Këshillit Mysliman për Çështje Publike, me seli në Los Angeles, Salam Al-Marayati është i ftuar sonte në Interaktiv. Me të do të flasim për rolin e Islamit në shoqëritë perëndimore.
18 likes / 1 comments

Top comments

Kastriot Morina
Biseda sonte për furnizimin me barna, planet për ndërtimin e Spitalit të Mitrovicës, dialogun me Serbinë e zgjedhjet në PDK, me Uran Ismailin.
17 likes / 8 comments

Top comments

Bekim Ramadani
Sokol Selmani
Ylber Gjocaj
Blerim Mazreku
Blerim Mazreku
10 minuta pas mesnatës, dhe pas mbi 6 orë kërkimi është gjetur i pajetë trupi i 27 vjeçarit, i cili mbeti nën gërmadha pas shembjes së një pjese të ish-hotelit Adriatik, në Mitrovicë. E marta në këtë qytet është shpallur ditë zie.
FACEBOOK.COM
111 likes / 26 comments

Top comments

Ardit Gjibegjiu
Besnik E. Gerguri
Agim Barja Barja Ferati
Burbuqe R. Meholli
Shaki Halili
Për Samitin e Berlinit e Ligjin për Qeverinë, biseda sonte me Koordinatorin Nacional për Refroma në Qeverinë e Kosovës, Besnik Tahiri.
6 likes / 0 comments
Biseda sonte me Bekim Blakajn, drejtor ekzekutiv i Fondit për të Drejtën Humanitare për punën rreth gjykimeve për krimet e luftës.
8 likes / 2 comments

Top comments

Fatlum Rudari
Rayan Halimi

Top comments

Spaad Capo
Mensur Zahiti
Kadri Krasniqi
Armend Salihi
Halit Haxhiu
Festa e 'çmendur' e Llapit kur kuptohet se Feronikeli e ka humbur ndeshjen me Ferizajn. #ooops #interaktiv
FACEBOOK.COM
110 likes / 57 comments

Top comments

Mergim Podrimqaku
Besim Sallahi
Afrim Vitia
Kush Trim
Leart Maqedonci
Për propozimin e ligjit për dënimin e mohimit të krimeve si dhe dialogun me Serbinë, biseda sonte me zv/kryeministrin Enver Hoxhaj.
5 likes / 2 comments

Top comments

Gennc Hyseni
Blerim Mazreku
Biseda sonte me deputetin e Nismës në Kuvend, Haxhi Shala.
16 likes / 10 comments

Top comments

Perparim Limani
Elvis N. Mulaj
Flakrim Diedoni
Alfred Berisha
Rejhan Fejza
E ftuar sonte ne Interaktiv, ka qene deputetja Albulena Haxhiu.

Haxhiu: Së shpejti protesta e mocion mosbesimi për ndaljen e “PANhajnisë”

koha.net
52 likes / 3 comments

Top comments

Valon Maloku
Shpejtim Zeneli
Armend Zeqiri