LOADING ...

Ismail Halabaku's public posts

Këngë që nuk vdes kurr..

TRIX '' Zana '' ( official video HD )

FACEBOOK.COM
10 likes / 2 comments

Top comments

Hikmete Sylejmani
Kosova duhet të jet në vendin e parë për lirinë e shtypit ,pasiqë lejohet të shkruhet gjithçka , ndërsa gënjeshtra , dezinformacionet , linqimet, dhe suflerizmi politik i tyre jan virtyt i gazetarisë kosovare.

Reporterët pa Kufij: Kosova në vendin e 75 për lirinë e shtypit

evropaelire.org
3 likes / 0 comments
Çka ka lidhje emigrimi legal me liberalizimin e vizave ?

Emigrimi, sinjal jo i mirë për liberalizim të vizave

evropaelire.org
1 likes / 2 comments

Top comments

Iliriana Mirdita
Naim Rrustemi
Yjet artisike që ndrisin sado pak errësirën politike kosovare.

Prite të gjelbrën

facebook.com
10 likes / 1 comments

Top comments

Naim Rrustemi
Me një fytyrë të qartur të një krimineli , me një bagazh vrasjesh, hajnish e korrupsion maximal
keqpërdor njerëzit kinse për luftë kundër korrupsionit!?.Habitem se si shqiptarët nuk e marrin atë, Salen, Moniken
e pastaj edhe Ramen e Meten e ti fusin ne nje kontejnere qelbësirash, dhe kështu të lirohen shqipëtarët nga ky ankth.
Por të lejosh të udhëhiqesh nga njerëzit përgjegjes për 1997,...

Basha: “Lumi” i sovranit ka rrethuar “ishullin” e padrejtësisë! Po bie muzgu i zi

a2news.com
6 likes / 0 comments
Ky kryeministër i ngopur me para deri ne fyt , me mundësi shërimi në tërë botën së bashku me familjen e tij , ka mundësi shkollimi për fëmijët e tij në shkolla private bile edhe jasht shtetit. Ky kryeministër dhe shum të tjerë që deri dje ka qenë një fukara i leckosur e sot është milioner ,dhe popullin e sheh vetëm përmes dritareve të pallateve luksoze dhe xhamave të xhipit të zi,( edhe pse...

Haradinaj: Njeri me 600 euro rrogë po e lëshon Kosovën! - Transferimet e Lojtareve

transferimet.net
17 likes / 2 comments

Top comments

Halabaku Lulzim
Ismail Aliu
A beson kush se sistemi gjyqsorë dhe prokurorial i Kosovës jan vërtet të pavarura ?!!!.

KPK: Deklaratat e deputetit Selimi përbëjnë gjuhë kë.rcënuese - Transferimet e Lojtareve

transferimet.net
0 likes / 1 comments

Top comments

Sami Maksuti

Top comments

Skender Shabani
Nuhi Kamberi
Ajshe Salihi
Xhemile Krasniqi
Kryetari i Federatës gjermane të futbollit , bje në kritikë nga mjetet e informimit për marrje te një ore të shtrejt dhuratë , dhe jep dorëheqje te parevokueshme , athua vall kur do te ndodh diçka e till ne trojet shqipëtare ?, psh kryetari i FSHF Zoti Duka u ka ka kërkuar ryshfet lojtarëve të Kosovës që të luajn për Shqiperinë dhe ..., politikanët i kan nga dy tre milion euro që i ia...

DFB-Chef Grindel tritt zurück

f7td5.app.goo.gl
6 likes / 1 comments

Top comments

Musa Mulolli